نتایج مسابقه بزرگ کتابخوانی آذرخشی دیگر از آسمان کربلا
نتایج مسابقه بزرگ کتابخوانی آذرخشی دیگر از آسمان کربلا و نکاتی در باره نحوه دریافت جوایز و پیگیری امور مربوط به سهمیه اختصاصی سفر زیارتی معنوی عتباتبسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار. یا مدبر الیل و النهار. یا محول الحول و الاحوال. حول حالنا الی احسن الحال.

عرض سلام و تعزیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد آرزو دارد سال جدید؛ سالی سرشار از موقفیت ، بالندگی ، پیروزی،اخلاق مداری و سرافرازی و پر برکت برای همه مردم به ویژه جوانان تلاشگر در عرصه مذهب ، علم و فناوری، خاصه دانشجویان عزیز دانشگاه یزد باشد.

انشا الله ملت و جوانان ولایت مدار و انقلابی غیور همیشه در صحنه ایران در هر روز این سال افتخاراتی خلق کنند که در دل تاریخ ثبت شود و در این سال که سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامیده شده است حماسه آفرینی های خود را صد چندان بنمایند.از خداوند منان طلب عزت روز افزون اسلام و مسلمین و نابودی و ذلت روزافزون دشمنانش به ویژه صهیونیسم جهانخوار و اسرائیل نکبت و هم پیمانانشان و ظهور یگانه منجی عالم بشریت حضرت بقیهالله الاعظم(عج) را در این سال داریم.

همانطور که مستحضر هستید سال گذشته به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله مسابقه کتابخوانی به منظور افزایش بصیرت دانشجویان نسبت به واقعه جریان ساز عاشورا در دو نوبت و با عنوان آذرخشی دیگر از آسمان کربلا برگزار گردید.و همانگونه که قبلا اطلاع رسانی شده بود به نفرات برتر این مسابقه جوایز ارزنده ای تعلق خواهد گرفت. که از جمله آن اختصاص سهمیه سفر عتبات به ۷۲ نفر اول این مسابقه می باشد.

به اطلاع می رساند که نفرات برتر این مسابقه و رتبه بندی ها بر اساس مجموع نمرات ۲ آزمون گرفته شده مشخص گردیده که به ترتیب ذیل می باشد.

لازم به ذکر است در بعضی از موارد ۲ یا چند نفر موفق به کسب یک تراز و رتبه یکسان شده اند که در مقابل نام آنها رتبه یکسان درج شده است.همچنین به منظور امانتداری هرچه بهتر از درج نمرات خودداری نمودیم،اما چنانچه خواهان کسب اطلاع از نمره خود هستید میتوانید اسم و فامیل خود را به همراه شماره دانشجویی تان به ایمیل info@isy.ir یا به سامانه پیامکی انجمن اسلامی ارسال نمایید تا از نمره ای که موفق به کسب آن شده اید مطلع شوید.

چگونگی پیگیری مراحل ثبت نام سفر زیارتی عتبات از طریق همین سامانه و همچنین سامانه پیامکی اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمنا جوایز نقدی نیز به شرحی که قبلا در تبلیغات برنامه به اطلاع دوستان رسیده بود به نفرات برتر تعلق میگیرد که شرط استفاده از آن شرکت در سفر و استفاده از کمک هزینه می باشد.

لازم به ذکر است جوایز نقدی اختصاص یافته به رتبه های برتر در صورتی که ۲ یا چند نفر به صورت مشترک موفق به کسب آن رتبه شده باشند،بین آن ها تقسیم خواهد شد.

پل ارتباط مستقیم ما با شما:

تلفاکس:۸۱۲۲۲۹۵-۰۳۵۱

رایانامه:isy1391@gmail.com & info@isy.ir

۰۹۱۳۲۷۳۵۸۷۵

۰۹۳۷۷۸۶۵۰۹۶

التماس دعا

دوستان شما در انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد