فروش کتاب «خانواده»‌ که شامل مجموعه بیانات رهبر انقلاب پیرامون مسئله خانواده و اهمیت توجه به آن تدوین شده است بعد از گذشت ۹۵ روز از آغاز دومین دور مسابقه «کتاب و زندگی» به فروش ۱۹۰ هزار نسخه در کشور رسید.

انتشارات موسسه جهادی (صهبا) کتاب «خانواده» را که شامل بیانات رهبری در خصوص خانواده است به سبک یک جلسه طولانی تنظیم و راهی بازار نشر کرده است. این اثر در ۱۲۸ صفحه‌ و به شکلی تالیف شده است که مخاطب آن، فقط زوج‌های جوان نیستند و هرکس می‌خواهد خانواده‌ای تشکیل دهد، یا تشکیل داده و در ابتدای راه است، یا سال‌هاست که زندگی مشترک را شروع کرده و اکنون در فکر زندگی مشترک فرزندان است، می‌تواند مخاطب آن باشد.

مجمع ناشران انقلاب اسلامی با همکاری و همیاری بیش از ۲۰نهاد، اقدام به برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی «کتاب و زندگی» در سراسر کشور کرده است. این سلسله مسابقات هر دوماه یک‌بار با محوریت یک کتاب برگزار می‌شود که اولین دوره آن، با کتاب «من زنده‌ام» نوشته معصومه آباد برگزار شده بود.

دومین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» با شعار «من خانواده‌ام را دوست دارم» و با محوریت کتاب «خانواده» از ۲۲ بهمن آغاز و با تمدید مسابقه تا پایان خرداد ماه ادامه دارد.

علاقه مندان برای خرید کتاب می توانند عدد ۲ را به سامانه ۱۰۰۰۱۶۶۱ ارسال نمایید تا بعد از بررسی، اقدامات لازم جهت ارسال سفارش برای شما صورت گیرد

همچنین با مراجعه به  سایت مسابقه «کتاب و زندگی» به نشانی KetabZendegi.ir هم می‌توان نسخه الکترونیکی کتاب را دانلود و مطالعه کنند و یا از طریق فروشگاه های مجاز نسبت به خرید کتاب اقدام کنند.